County JC Quarter Finals, Semi Finals and Finals 2010

County JAFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Monaleen

0

7

vs

0

15

Monagea

Askeaton

Su

10-Oct

2:15

QF Glin

2

19

vs

0

5

Milford

Askeaton

Su

10-Oct

4:00

QF Kilteely Dromkeen

3

9

vs

1

6

Ballylanders

Hospital

Sa

02-Oct

4:00

QF Bruree

3

15

vs

0

5

South Liberties

Bruff

Su

10-Oct

4:00

SF Monagea

0

9

vs

1

9

Kilteely Dromkeen

Clarina

Su

17-Oct

12:30

SF Glin

0

9

vs

4

9

Bruree

Dromcollogher

Sa

16-Oct

3:30

Final Bruree(C)

2

7

vs

1

7

Kilteely Dromkeen

Kilmallock

Su

07-Nov

2:30

County JBFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF St Patricks

2

5

vs

2

5

Kilcornan

Kilbreedy

We

27-Oct

7:30

Re St Patricks

1

8

vs

0

9

Kilcornan

Kilbreedy

Tu

02-Nov

7:30

QF Granagh Ballingarry

1

5

vs

0

8

Patrickswell

Ballyagran

Su

24-Oct

2:00

Re Granagh Ballingarry

1

16

vs

0

8

Patrickswell

Ballyagran

Su

31-Oct

12:00

QF Palalsgreen

1

4

vs

3

11

Blackrock

Kilteely

Sa

16-Oct

4:00

QF Camogue Rovers

2

7

vs

1

5

Knockane

Hospital

Su

24-Oct

3:00

SF Granagh Ballingarry

2

13

vs

0

9

Camogue Rovers

Ballyagran

Su

07-Nov

2:30

SF St Patricks

0

11

vs

0

13

Blackrock

Kilbreedy

Su

07-Nov

1:30

Final Blackrock

1

3

vs

1

4

Granagh B'garry(C)

Ballyagran

Su

21-Nov

2:00

County JAHC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF St Patricks

2

10

vs

2

11

St Kierans

Kilmallock

Su

10-Oct

2:00

QF Askeaton

1

13

vs

2

8

Crecora Manister

Kilmallock

Su

10-Oct

3:30

QF Kilteely Dromkeen

0

16

vs

0

13

Kilmallock

Childers Rd

Su

10-Oct

2:00

QF Effin

2

18

vs

2

11

Cappamore

Childers Rd

Su

10-Oct

3:30

SF Kilteely Dromkeen

0

15

vs

2

10

St Kierans

Kilmallock

Su

24-Oct

1:45

SF Effin

4

16

vs

1

6

Askeaton

Kilmallock

Su

24-Oct

3:30

Final Effin(C)

1

16

vs

1

10

St Kierans

Newcastlewest

Su

31-Oct

2:30

County JBHC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Mungret

0

4

vs

1

15

Feohanagh

Ballingarry

Sa

02-Oct

4:00

QF Killeedy

0

17

vs

0

9

Patrickswell

Ballyagran

Sa

02-Oct

2:00

QF Cappamore

0

10

vs

3

14

Bruff

Caherconlish

Sa

02-Oct

4:00

QF Dromin Athlacca

3

13

vs

0

6

Pallasgreen

Knocklong

Su

03-Oct

11:30

SF Killeedy

1

14

vs

1

7

Bruff

Ballyagran

Sa

16-Oct

3:00

SF Feohanagh

3

6

vs

0

8

Dromin Athlacca

Ballyagran

Sa

16-Oct

4:30

Final Feohanagh

0

8

vs

0

8

Killeedy

Tournafulla

Sa

30-Oct

3:30

Replay Feohanagh

0

7

vs

2

12

Killeedy(C)

Tournafulla

Sa

06-Nov

2:30