County JC Quarter Finals, Semi Finals and Finals 2011

County JAFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Monaleen

0

7

vs

2

17

Galtee Gaels

Hospital

Sa

15-Oct

3:00

QF Kilteely Dromkeen

2

4

vs

1

12

Glin

Mungret

Sa

15-Oct

3:00

QF Ballylanders

bye

QF Sean Finns

0

11

vs

0

4

Ahane

Childers Rd

Sa

15-Oct

3:00

SF Sean Finns

1

11

vs

2

4

Ballylanders

Kilbreedy

Mo

24-Oct

7:45

SF Glin

0

14

vs

1

6

Galtee Gaels

Mick Neville Park

Sa

22-Oct

3:00

Final Glin

0

9

vs

1

11

Sean Finns(C)

Foynes

Su

30-Oct

2:00

County JBFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Killulta Gaels

1

12

vs

1

3

Hospital Herbertstown

Mick Neville Park

We

26-Oct

8:15

QF Oola

1

6

vs

0

10

Knockaderry

Kilbreedy

Tu

01-Nov

7:30

QF Blackrock

2

14

vs

2

7

Mungret

Mick Neville Park

We

26-Oct

6:45

QF Newcastlewest

0

9

vs

1

5

Pallasgreen

Mick Neville Park

Tu

01-Nov

7:30

SF Killulta Gaels

1

10

vs

3

3

Knockaderry

Mick Neville Park

Fr

11-Nov

8:00

SF Blackrock

2

6

vs

0

10

Newcastlewest

Ballyagran

Sa

05-Nov

2:30

Final Blackrock(C)

2

6

vs

0

8

Killulta Gaels

Ballyagran

Su

20-Nov

12:00

County JAHC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Na Piarsaigh

1

8

vs

1

11

Castletown Ballyagran

Croagh

Sa

15-Oct

3:00

QF Doon

0

12

vs

0

12

Dromcollogher Broadford

Gaelic Grounds

We

26-Oct

7:30

QF Replay Doon

0

8

vs

1

10

Dromcollogher Broadford

Gaelic Grounds

Sa

29-Oct

4:00

QF Kilmallock

3

7

vs

0

11

St Patricks

Mick Neville Park

Sa

15-Oct

3:00

QF Feohanagh

2

7

vs

1

11

Cappamore

Mick Neville Park

Tu

25-Oct

7:45

SF Kilmallock

2

7

vs

0

10

Dromcollogher Broadford

Croagh

Sa

12-Nov

2:30

SF Castletown Ballyagran

0

8

vs

0

10

Cappamore

Croagh

Sa

05-Nov

2:30

Final Kilmallock

0

7

vs

0

7

Cappamore

Gaelic Grounds

Th

24-Nov

7:30

Final Replay Kilmallock

0

5

vs

1

16

Cappamore(C)

Gaelic Grounds

Sa

03-Dec

2:00

County JBHC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Mungret

2

8

vs

1

15

Bruff

Caherelly

Su

09-Oct

12:00

QF Cappamore

2

5

vs

3

6

Newcastlewest

Mungret

Sa

08-Oct

4:00

QF Croom

2

9

vs

2

6

Monaleen

Bruff

Su

09-Oct

3:00

QF Knockaderry

3

10

vs

1

5

Ballybricken Bohermore

Clarina

Su

09-Oct

3:00

SF Bruff

0

17

vs

0

6

Knockaderry

Feenagh

Su

16-Oct

12:00

SF Croom

3

12

vs

0

2

Newcastlewest

Feenagh

Su

23-Oct

12:00

Final Bruff

1

7

vs

1

11

Croom(C)

Ballyagran

Su

06-Nov

2:00