South JBHC 2015

South JBHC Group 1   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Bruree   4   4   0   0 11-55  2-27   45   8
Camogue Rovers   4   3   0   1  5-60  6-39   18   6
Dromin Athlacca   3   1   0   2  4-31  2-37    0   2
Knockainey   3   0   0   3  1-27  7-41  -32   0
Glenroe   2   0   0   2  3-16  7-35  -31   0

Dromin Athlacca

2

9

vs

0

10

Knockainey

Knocklong

Fr

10-Jul

7:30

Camogue Rovers

0

10

vs

2

11

Bruree

Bruff

Fr

10-Jul

8:00

Glenroe

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Knockainey

1

9

vs

1

15

Camogue Rovers

Bruff

Su

19-Jul

2:00

Bruree

4

16

vs

2

8

Glenroe

Kilfinane

Sa

18-Jul

6:15

Dromin Athlacca

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Glenroe

1

8

vs

3

19

Camogue Rovers

Knocklong

Su

26-Jul

4:00

Dromn Athlacca

0

11

vs

1

11

Bruree

Bruff

Su

26-Jul

6:15

Knockainey

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Knockainey

/

/

vs

/

/

Glenroe

TBA

Fr

04-Sep

6:30

Camogue Rovers

1

16

vs

2

11

Dromin Athlacca

Bruff

Su

23-Aug

5:30

Bruree

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Glenroe

/

/

vs

/

/

Dromin Athlacca

Kilbreedy

Fr

28-Aug

6:30

Bruree

4

17

vs

0

8

Knockainey

Bruff

Fr

28-Aug

6:30

Camogue Rovers

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

 
South JBHC Group 2   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Blackrock   3   3   0   0  5-25  4-13   15   6
Garryspillane   4   3   0   1  4-25  4-23    2   6
Effin   4   2   0   2  3-25  3-35  -19   4
Staker Wallace   3   1   0   2   0-6  1-10   -7   2
Castletown Ballyagran   4   0   0   4   0-0   0-0    0   0
 

Effin

1

10

vs

0

6

Staker Wallace

Kilmallock

Sa

18-Jul

7:00

Castletown Ballyagran

 

scr

vs

 

w/o

Blackrock

TBA

Fr

10-Jul

0:00

Garryspillane

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Staker Wallace

 

w/o

vs

 

scr

Castletown B'gran

TBA

Fr

17-Jul

0:00

Blackrock

4

11

vs

2

10

Garryspillane

Kilbreedy

Su

19-Jul

12:30

Effin

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Garryspillane

 

w/o

vs

 

scr

Castletown B'gran

TBA

Su

26-Jul

0:00

Effin

2

3

vs

1

14

Blackrock

Kilmallock

Sa

25-Jul

6:15

Staker Wallace

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Staker Wallace

 

scr

vs

 

w/o

Garryspillane

Kilmallock

Sa

22-Aug

1:45

Effin

 

w/o

vs

 

scr

Castletown B'gran

TBA

Fr

14-Aug

0:00

Blackrock

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Garryspillane

2

15

vs

0

12

Effin

Kilbreedy

Su

30-Aug

6:30

Blackrock

/

/

vs

/

/

Staker Wallace

Effin

Sa

29-Aug

6:30

Castletown Ballyagran

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

SF Bruree

1

19

vs

0

13

Garryspillane

Kilbreedy

Su

06-Sep

6:30

SF Blackrock

2

8

vs

1

12

Camogue Rovers

Bruff

Su

13-Sep

1:30

Final Bruree(C)

1

17

vs

0

14

Camogue Rovers

Kilfinane

Sa

19-Sep

5:45