South JBHL 2015

South JBHL Group 1   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Blackrock   4   3   1   0 15-49  5-42   37   7
Glenroe   4   2   1   1  9-38  7-49   -5   5
Bruree   4   1   2   1  1-40  6-35  -10   4
Camogue Rovers   4   1   1   2  2-48  5-41   -2   3
Castletown Ballyagran   4   0   1   3  4-16  8-24  -20   1

Blackrock

1

10

vs

1

10

Bruree

Kilfinane

Su

05-Apr

6:30

Castletown Ballyagran

2

11

vs

2

11

Glenroe

Ballyagran

Su

05-Apr

6:30

Camogue Rovers

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Bruree

 

w/o

vs

 

scr

Castletown Ballyagran

Ballyagran

Th

07-May

7:00

Glenroe

2

9

vs

0

14

Camogue Rovers

Glenroe

Fr

17-Apr

6:45

Blackrock

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Camogue Rovers

 

w/o

vs

 

scr

Castletown Ballyagran

Meanus

Su

03-May

7:00

Blackrock

5

15

vs

1

11

Glenroe

Kilfinane

Fr

24-Apr

7:00

Bruree

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Bruree

0

21

vs

1

18

Camogue Rovers

Meanus

Su

26-Apr

12:00

Castletown Ballyagran

2

5

vs

6

13

Blackrock

Ballyagran

Sa

09-May

7:00

Glenroe

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Camogue Rovers

1

16

vs

3

11

Blackrock

Meanus

Su

17-May

1:00

Glenroe

4

7

vs

0

9

Bruree

Glenroe

Fr

15-May

7:15

Castletown Ballyagran

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

 
South JBHL Group 2   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Dromin Athlacca   4   3   0   1  9-34  2-25   28   6
Effin   4   3   0   1  7-44  5-35   15   6
Staker Wallace   4   2   0   2  2-30  3-32   -5   4
Knockainey   4   2   0   2  4-28  5-33   -8   4
Garryspillane   4   0   0   4  3-28 10-39  -32   0
 

Dromin Athlacca

3

9

vs

1

12

Effin

Athlacca

Su

05-Apr

6:30

Staker Wallace

 

w/o

vs

 

scr

Garryspillane

Kilbreedy

Su

05-Apr

6:30

Knockainey

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Effin

1

14

vs

0

11

Staker Wallace

Effin

Fr

17-Apr

6:45

Garryspillane

1

14

vs

2

14

Knockainey

Knocklong

Fr

17-Apr

6:45

Dromin Athlacca

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Knockainey

1

9

vs

2

10

Staker Wallace

Knockainey

Fr

24-Apr

7:00

Dromin Athlacca

5

16

vs

1

4

Garryspillane

Athlacca

Su

26-Apr

12:00

Effin

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Effin

2

9

vs

1

5

Knockainey

Effin

Fr

08-May

7:00

Staker Wallace

0

9

vs

1

9

Dromin Athlacca

Kilbreedy

Sa

09-May

7:00

Garryspillane

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Knockainey

 

w/o

vs

 

scr

Dromin Athlacca

Knockainey

Fr

15-May

7:15

Garryspillane

1

10

vs

3

9

Effin

Knocklong

Fr

15-May

7:15

Staker Wallace

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

SF Blackrock

3

19

vs

0

14

Effin

Kilmallock

Sa

23-May

5:00

SF Dromin Athlacca

1

11

vs

1

17

Glenroe

Effin

Fr

22-May

7:30

Final Glenroe

2

11

vs

1

16

Blackrock(C)

Bruff

Sa

06-Jun

6:15