South JAHC 2017

South JHC Group 1   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Kilmallock   4   4   0   0 13-58  3-18   70   8
Staker Wallace   3   2   0   1  5-20  4-30   -7   4
Bruff   4   2   0   2  7-50 13-46  -14   4
Garryspillane   4   1   0   3   2-9  5-41  -41   2
Blackrock   3   0   0   3   2-7   4-9   -8   0
 

Bruff

0

9

vs

7

19

Kilmallock

Hospital

Th

06-Jul

7:30

Staker Wallace

 

w/o

vs

 

scr

Garryspillane

Hospital

Su

18-Jun

7:45

Blackrock

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Kilmallock

 

w/o

vs

 

scr

Blackrock

Effin

Th

06-Jul

7:30

Garryspillane

0

4

vs

1

19

Bruff

Kilbreedy

Sa

12-Aug

7:30

Staker Wallace

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Bruff

2

13

vs

4

16

Staker Wallace

Knocklong

Su

16-Jul

6:00

Garryspillane

 

w/o

vs

 

scr

Blackrock

Kilmallock

Su

16-Jul

2:00

Kilmallock

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Staker Wallace

1

4

vs

2

17

Kilmallock

Bruff

Su

30-Jul

12:30

Blackrock

2

7

vs

4

9

Bruff

Kilmallock

Su

27-Aug

6:30

Garryspillane

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Staker Wallace

/

/

vs

/

/

Blackrock

TBA

Tu

29-Aug

7:00

Garryspillane

2

5

vs

4

22

Kilmallock

Kilfinane

Su

20-Aug

7:00

Bruff

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

BQF Garryspillane

0

13

vs

2

13

Dromin Athlacca

Bruff

Sa

02-Sep

5:00

BQF Bruree

2

14

vs

2

7

Blackrock

Bruff

Sa

02-Sep

6:30

BSF Bruff

2

19

vs

0

9

Dromin Athlacca

Kilbreedy

Su

10-Sep

3:30

BSF Camogue Rovers

2

10

vs

0

12

Bruree

Knocklong

Su

10-Sep

2:00

Final Bruff(C)

1

14

vs

2

9

Camogue Rovers

Hospital

Su

17-Sep

6:00


South JHC Group 2   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Castletown Ballyagran   4   4   0   0  4-46  1-26   29   8
Camogue Rovers   4   2   1   1 12-46  5-38   29   5
Bruree   4   2   1   1  5-46  4-40    9   5
Dromin Athlacca   4   1   0   3  6-42 13-70  -49   2
Knockainey   4   0   0   4  5-27  9-33  -18   0
 

Castletown B'agran

3

8

vs

0

13

Camogue Rovers

Kilbreedy

Th

29-Jun

7:45

Bruree

1

18

vs

1

12

Dromin Athlacca

Ballyagran

Sa

24-Jun

7:30

Knockainey

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Dromin Athlacca

4

13

vs

3

13

Knockainey

Bruff

Su

02-Jul

12:30

Camogue Rovers

2

9

vs

1

12

Bruree

Bruff

Fr

07-Jul

7:30

Castletown B'agran

 

 

vs

 

 

 

bye

 

 

 

Bruree

0

7

vs

0

12

Castletown B'agran

Kilmallock

Sa

15-Jul

7:30

Camogue Rovers

2

11

vs

1

7

Knockainey

Kilbreedy

Su

16-Jul

12:30

Dromin Athlacca

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Castletown B'agran

1

26

vs

1

6

Dromin Athlacca

Kilbreedy

Su

30-Jul

7:30

Knockainey

1

7

vs

3

9

Bruree

Kilbreedy

Sa

29-Jul

7:30

Camogue Rovers

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Castletown B'agran

 

w/o

vs

 

scr

Knockainey

Kilmallock

Su

13-Aug

12:30

Camogue Rovers

8

13

vs

0

11

Dromin Athlacca

Bruff

Su

13-Aug

12:30

Bruree

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

ASF Staker Wallace

5

16

vs

2

17

Castletown B'gran

Kilmallock

Fr

01-Sep

6:30

Final Kilmallock(C)

2

18

vs

2

8

Staker Wallace

Kilfinane

Sa

16-Sep

4:00