ACHL Division 2

ACHL Division 2 P W D L F A diff Pts
Dromin Athlacca 7 5 1 1 18-105 13-99 21 11
Granagh Ballingarry 7 5 0 2 2-36 6-54 -30 10
Garryspillane 7 4 1 2 11-124 15-97 15 9
Knockainey 7 3 1 3 13-100 7-98 20 7
Mungret 7 2 2 3 14-114 10-112 14 6
Bruree 7 1 4 2 14-84 11-100 -7 6
South Liberties 7 1 2 4 3-91 12-86 -22 4
Murroe Boher 7 1 1 5 13-86 14-94 -11 3
 

Garryspillane

2

23

vs

3

12

Bruree

Knocklong

Tu

25-Jun

7:30

Dromin Athlacca

1

15

vs

3

16

Knockainey

Athlacca

Sa

04-May

7:00

Murroe Boher

 

scr

vs

 

w/o

Granagh B'garry

Boher

Sa

29-Jun

7:30

Mungret

1

13

vs

0

18

South Liberties

TBA

Sa

08-Jun

7:30

Granagh B'garry

0

6

vs

3

22

Garryspillane

Knocklong

Tu

10-Sep

7:45

Bruree

3

15

vs

2

18

Mungret

Bruree

Tu

14-May

7:00

South Liberties

1

11

vs

4

10

Dromin Athlacca

Knockea

Sa

11-May

7:00

Knockainey

3

17

vs

1

16

Murroe Boher

Knockainey

Sa

11-May

7:00

Garryspillane

2

19

vs

3

15

Knockainey

Knocklong

Tu

28-May

7:30

Mungret

2

17

vs

3

16

Dromin Athlacca

Mungret

Tu

18-Jun

7:30

Murroe Boher

5

9

vs

0

16

South Liberties

Boher

Sa

18-May

7:00

Bruree

 

scr

vs

 

w/o

Granagh B'garry

Bruree

Sa

05-Oct

4:00

Granagh B'garry

2

13

vs

1

15

Mungret

Ballingarry

Tu

23-Jul

7:30

South Liberties

0

21

vs

0

21

Garryspillane

Knockea

Sa

25-May

7:30

Knockainey

3

14

vs

2

18

Bruree

Knockainey

Th

23-May

7:30

Dromin Athlacca

2

18

vs

2

14

Murroe Boher

Banogue

Th

30-May

7:30

Granagh B'garry

 

w/o

vs

 

scr

Knockainey

Ballingarry

Su

29-Sep

12:00

Bruree

1

13

vs

1

13

South Liberties

Bruree

Sa

15-Jun

7:30

Garryspillane

2

12

vs

4

14

Dromin Athlacca

Knocklong

Fr

14-Jun

7:30

Murroe Boher

2

20

vs

5

14

Mungret

Boher

Su

08-Sep

11:30

South Liberties

 

scr

vs

 

w/o

Granagh B'garry

Knockea

Su

22-Sep

12:00

Knockainey

0

18

vs

0

18

Mungret

Knockainey

Sa

22-Jun

7:30

Murroe Boher

2

10

vs

2

15

Garryspillane

Kilbreedy

Fr

20-Sep

7:30

Dromin Athlacca

2

15

vs

3

12

Bruree

Kilmallock

Su

11-Aug

1:00

Knockainey

1

20

vs

1

12

South Liberties

Knockainey

Sa

13-Jul

7:30

Mungret

3

19

vs

0

12

Garryspillane

Mungret

Sa

13-Jul

7:30

Bruree

2

14

vs

1

17

Murroe Boher

Bruree

Th

01-Aug

7:30

Granagh B'garry

0

17

vs

2

17

Dromin Athlacca

Ballingarry

Tu

16-Jul

7:30

Final Dromin Athlacca(C)

 

w/o

vs

 

scr

Granagh B'garry

Kilbreedy

Tu

12-Nov

7:30