County JC Quarter Finals, Semi Finals and Finals

County JBFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Mungret

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

QF Na Piarsaigh

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

QF Castletown B'agran

0

4

vs

0

5

Drom Broadford

Feenagh

Su

21-Oct

12:00

QF Granagh B'garry

 0

15

vs

0

6

Galtee Gaels

Knocklong

We

24-Oct

8:00

SF Granagh B'garry

2

12

vs

4

5

Mungret

Kilbreedy

Su

28-Oct

6:00

SF Na Piarsaigh

1

6

vs

2

10

Drom Broadford

Bruff

Su

28-Oct

2:30

Final Granagh B'garry

2

6

vs

0

13

Drom Broadford(C)

Knockaderry

Sa

03-Nov

2:30

County JAHC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pre Ballybrown

0

4

vs

2

18

Caherline

Kilmallock

Th

06-Sep

6:30

Pre Ballybricken B'more

2

11

vs

1

8

Crecora Manister

Childers Rd

Su

09-Sep

2:00

Pre Staker Wallace

3

17

vs

2

10

Askeaton

Feenagh

Sa

08-Sep

5:00

Pre Tournafulla

0

19

vs

2

10

Castletown B'agran

Newcastlewest

Sa

08-Sep

5:00

QF Patrickswell

2

18

vs

1

13

Caherline

Childers Rd

Sa

15-Sep

5:00

QF Doon

3

11

vs

2

9

Staker Wallace

Bruff

Sa

22-Sep

3:15

QF Kilmallock

1

14

vs

4

22

Tournafulla

Ballyagran

Sa

22-Sep

3:15

QF Killeedy

0

25

vs

0

7

Ballybricken B'more

Croagh

Su

23-Sep

12:00

SF Patrickswell

0

11

vs

1

18

Killeedy

Ballyagran

Sa

06-Oct

2:15

SF Doon

2

9

vs

1

17

Tournafulla

Bruff

Sa

06-Oct

4:00

Final Killeedy

0

10

vs

1

17

Tournafulla(C)

Dromcollogher

Sa

20-Oct

2:30

County JBHC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QF Mungret

0

11

vs

3

11

Doon

Caherdavin

Su

23-Sep

5:45

QF Cappamore

2

17

vs

1

5

Kildimo Pallaskenry

Knocklong

Su

23-Sep

5:30

QF Blackrock

0

8

vs

0

10

Feohanagh

Bruff

Su

23-Sep

5:00

QF Tournafulla

0

12

vs

2

7

Garryspillane

Kilmallock

Su

23-Sep

12:00

SF Cappamore

2

13

vs

1

9

Feohanagh

Bruff

Su

07-Oct

12:00

SF Doon

0

12

vs

0

5

Garryspillane

Childers Rd

Su

07-Oct

12:00

Final Doon

0

9

vs

1

8

Cappamore(C)

Kilteely

Sa

13-Oct

3:30