IFC

IFC Group 1 P W D L F A diff Pts
Claughaun 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Mountcollins 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Rathkeale 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Claughaun

 

 

vs

 

 

Mountcollins

Bog Garden

Sa

15-Aug

7:00

Rathkeale

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Rathkeale

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Sue

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Rathkeale

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


IFC Group 2 P W D L F A diff Pts
Gerald Griffins 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Pallasgreen 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
St Patricks 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Gerald Griffins

 

 

vs

 

 

St Patricks

Askeaton

Sa

15-Aug

7:00

Pallasgreen

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Pallasgreen

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Pallasgreen

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


IFC Group 3 P W D L F A diff Pts
Bruff 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Glin 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
St Senans 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

St Senans

 

 

vs

 

 

Glin

Ballyhahill

Su

16-Aug

7:00

Bruff

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Bruff

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Bruff

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


IFC Group 4 P W D L F A diff Pts
Kildimo Pallaskenry 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Monaleen 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Mungret 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Mungret

 

 

vs

 

 

Monaleen

Childers Rd

Su

16-Aug

7:00

Kildimo P'kenry

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Kildimo P'kenry

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Kildimo P'kenry

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

QF 1st Group 1

 

 

vs

 

 

2nd Group 2

TBA

Su

01-Jan

0:00

QF 1st Group 2

 

 

vs

 

 

2nd Group 1

TBA

Su

01-Jan

0:00

QF 1st Group 3

 

 

vs

 

 

2nd Group 4

TBA

Su

01-Jan

0:00

QF 1st Group 4

 

 

vs

 

 

2nd Group 3

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

Relegation

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SF 3rd Group 1

 

 

vs

 

 

3rd Group 2

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF 3rd Group 3

 

 

vs

 

 

3rd Group 4

TBA

Su

01-Jan

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00