MBHC

County MBHC Group 1 P W D L F A diff Pts
Askeaton 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Ballybricken Bohermore 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Caherline 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Knockaderry 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Askeaton

 

 

vs

 

 

Knockaderry

Askeaton

Fr

07-Aug

7:00

Ballybricken B'more

 

 

vs

 

 

Caherline

Caherelly

Fr

07-Aug

7:00

z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00


County MBHC Group 2 P W D L F A diff Pts
Croagh Kilfinny Rathkeale 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Dromcollogher Broadford 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Granagh Ballingarry 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

CK Rathkeale

 

 

vs

 

 

Drom Broadford

Croagh

Fr

07-Aug

7:00

Granagh B'garry

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Granagh B'garry

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Granagh B'garry

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


County MBHC Group 3 P W D L F A diff Pts
Belville Gaels 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Pallasgreen 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
St Kierans 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Pallasgreen

 

 

vs

 

 

Belville Gaels

Pallasgreen

Fr

07-Aug

7:00

St Kierans

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

St Kierans

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

St Kierans

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


County MBHC Group 4 P W D L F A diff Pts
Croom 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Dromin Athlacca 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Mungret B Team 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Dromin Athlacca

 

 

vs

 

 

Mungret B Team

Athlacca

Fr

07-Aug

7:00

Croom

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Croom

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Croom

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

Su

01-Jan

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

QF 1st Group 1

 

 

vs

 

 

2nd Group 2

TBA

Su

01-Jan

0:00

QF 1st Group 2

 

 

vs

 

 

2nd Group 1

TBA

Su

01-Jan

0:00

QF 1st Group 3

 

 

vs

 

 

2nd Group 4

TBA

Su

01-Jan

0:00

QF 1st Group 4

 

 

vs

 

 

2nd Group 3

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00

Relegation

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SF 3rd Group 1

 

 

vs

 

 

3rd Group 2

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF 3rd Group 3

 

 

vs

 

 

3rd Group 4

TBA

Su

01-Jan

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00