Premier IHC

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Premier IHC P W D L F A diff Pts
Kildimo Pallaskenry 5 4 1 0 7-78 4-68 19 9
Dromin Athlacca 5 3 1 1 5-81 5-71 10 7
Mungret 5 3 0 2 6-85 5-78 10 6
Bruff 5 2 1 2 6-73 5-70 6 5
Bruree 5 1 2 2 10-59 4-77 0 4
Blackrock 5 1 2 2 5-89 11-74 -3 4
Cappamore 5 2 0 3 4-71 8-82 -23 4
Pallasgreen 5 0 1 4 5-63 6-79 -19 1
 

Dromin Athlacca

0

10

vs

1

11

Bruff

Kilmallock

Sa

13-Apr

6:00

Pallasgreen

1

15

vs

1

15

Blackrock

Hospital

Sa

13-Apr

6:30

Mungret

1

16

vs

0

12

Cappamore

Childers Rd

Su

14-Apr

6:00

Bruree

0

9

vs

1

15

Kildimo P'kenry

Mick Neville

Fr

12-Apr

6:30

Blackrock

2

18

vs

4

14

Mungret

Bruff

Fr

19-Apr

6:45

Cappamore

1

18

vs

2

19

Dromin Athlacca

Kilteely

Sa

20-Apr

6:30

Bruff

0

16

vs

2

10

Bruree

Kilmallock

Fr

19-Apr

6:45

Kildimo P'kenry

1

15

vs

3

8

Pallasgreen

Childers Rd

Su

21-Apr

1:00

Bruree

4

15

vs

0

11

Cappamore

Bruff

Sa

27-Apr

7:00

Blackrock

1

16

vs

1

16

Kildimo P'kenry

Kilmallock

Th

25-Apr

7:15

Mungret

0

16

vs

0

19

Dromin Athlacca

Mick Neville

Th

25-Apr

7:15

Pallasgreen

1

12

vs

2

18

Bruff

Hospital

Th

25-Apr

7:00

Cappamore

1

13

vs

0

14

Pallasgreen

Doon

Sa

10-Aug

7:00

Bruff

3

12

vs

0

22

Blackrock

Kilbreedy

Th

08-Aug

7:30

Kildimo P'kenry

2

16

vs

0

19

Mungret

Clarina

Sa

10-Aug

7:00

Dromin Athlacca

2

15

vs

3

12

Bruree

Kilmallock

Su

11-Aug

1:00

Blackrock

1

18

vs

2

17

Cappamore

Kilteely

Sa

17-Aug

6:00

Mungret

1

20

vs

1

13

Bruree

Mick Neville

Sa

17-Aug

7:00

Pallasgreen

0

14

vs

1

18

Dromin Athlacca

Kilbreedy

Sa

17-Aug

6:00

Kildimo P'kenry

2

16

vs

0

16

Bruff

Childers Rd

Sa

17-Aug

7:00

Bruree

 

 

vs

 

 

Pallasgreen

Bruff

Sa

31-Aug

4:15

Cappamore

 

 

vs

 

 

Kildimo P'kenry

Gaelic Grounds

Sa

31-Aug

4:15

Bruff

 

 

vs

 

 

Mungret

Mick Neville

Fr

30-Aug

7:30

Dromin Athlacca

 

 

vs

 

 

Blackrock

Kilbreedy

Su

01-Sep

7:30

Blackrock

 

 

vs

 

 

Bruree

Kilmallock

Sa

14-Sep

3:30

Mungret

 

 

vs

 

 

Pallasgreen

Childers Rd

Sa

14-Sep

3:30

Bruff

 

 

vs

 

 

Cappamore

Kilteely

Sa

14-Sep

3:30

Kildimo P'kenry

 

 

vs

 

 

Dromin Athlacca

Ballingarry

Sa

14-Sep

3:30

SF 1st

 

 

vs

 

 

4th

TBA

Sa

12-Oct

0:00

SF 2nd

 

 

vs

 

 

3rd

TBA

Sa

12-Oct

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

20-Oct

0:00