SFC

SFC Group 1 P W D L F A diff Pts
Ballysteen 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Dromcollogher Broadford 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Newcastlewest 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Newcastlewest

 

 

vs

 

 

Drom Broadford

Tournafulla

Sa

15-Aug

7:00

Ballsyteen

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Ballysteen

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

w/e

23-Aug

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Ballysteen

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

w/e

30-Aug

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


SFC Group 2 P W D L F A diff Pts
Adare 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Fr Caseys 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Na Piarsaigh 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Adare

 

 

vs

 

 

Na Piarsaigh

Clarina

Sa

15-Aug

7:00

Fr Caseys

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Fr Caseys

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

w/e

23-Aug

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Fr Caseys

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

w/e

30-Aug

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


SFC Group 3 P W D L F A diff Pts
Galbally 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Monaleen 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
St Kierans 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

St Kierans

 

 

vs

 

 

Galbally

Kilmallock

Su

16-Aug

7:00

Monaleen

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Monaleen

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

w/e

23-Aug

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Monaleen

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

w/e

30-Aug

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 


SFC Group 4 P W D L F A diff Pts
Ballylanders 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Galtee Gaels 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
Oola 0 0 0 0 0-0 0-0 0 0
 

Oola

 

 

vs

 

 

Galtee Gaels

Hospital

Su

16-Aug

7:00

Ballylanders

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Ballylanders

 

 

vs

 

 

Loser R1

TBA

w/e

23-Aug

0:00

Winner R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Monaleen

 

 

vs

 

 

Winner R1

TBA

w/e

30-Aug

0:00

Loser R1

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

QF 1st Group 1

 

 

vs

 

 

2nd Group 2

TBA

w/e

20-Sep

0:00

QF 1st Group 2

 

 

vs

 

 

2nd Group 1

TBA

w/e

20-Sep

0:00

QF 1st Group 3

 

 

vs

 

 

2nd Group 4

TBA

w/e

20-Sep

0:00

QF 1st Group 4

 

 

vs

 

 

2nd Group 3

TBA

w/e

20-Sep

0:00

SF z

 

 

vs

 

 

z

TBA

w/e

27-Sep

0:00

SF z

 

 

vs

 

 

z

TBA

w/e

27-Sep

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

w/e

04-Oct

0:00

Relegation

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SF 3rd Group 1

 

 

vs

 

 

3rd Group 2

TBA

Su

01-Jan

0:00

SF 3rd Group 3

 

 

vs

 

 

3rd Group 4

TBA

Su

01-Jan

0:00

Final z

 

 

vs

 

 

z

TBA

Su

01-Jan

0:00