South JAHL


South JHL Group 1   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Kilmallock   4   4   0   0  6-52  0-33   38   8
Bruff   4   3   0   1 10-60  3-51   30   6
Blackrock   4   1   1   2  1-45  9-51  -30   3
Dromin Athlacca   4   1   0   3  4-24  7-26  -11   2
Garryspillane   4   0   1   3  7-48  9-68  -26   1
 

Garryspillane

0

14

vs

1

15

Kilmallock

Knocklong

We

10-May

7:30

Dromin Athlacca

1

10

vs

4

13

Bruff

Athlacca

Su

14-May

5:00

Blackrock

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Blackrock

1

19

vs

3

13

Garryspillane

Kilfinane

Mo

17-Apr

6:30

Kilmallock

 

w/o

vs

 

scr

Dromin Athlacca

Kilmallock

Th

18-May

7:30

Bruff

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Bruff

0

10

vs

1

16

Kilmallock

Bruff

Mo

24-Apr

7:00

Dromin Athlacca

 

scr

vs

 

w/o

Blackrock

Athlacca

Su

23-Apr

12:00

Garryspillane

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Garryspillane

3

13

vs

3

14

Dromin Athlacca

Knocklong

Mo

01-May

5:00

Blackrock

0

17

vs

2

17

Bruff

Kilfinane

Mo

01-May

6:00

Kilmallock

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Kilmallock

4

21

vs

0

9

Blackrock

Kilmallock

Su

21-May

7:00

Bruff

4

20

vs

1

8

Garryspillane

Bruff

Su

21-May

7:00

Dromin Athlacca

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

BSF Bruff

3

18

vs

0

8

Bruree

Kilbreedy

Su

28-May

12:00

BSF Camogue Rovers

3

11

vs

6

9

Blackrock

Kilmallock

Su

28-May

6:15

Final Bruff(C)

2

16

vs

1

11

Blackrock

Kilmallock

Sa

03-Jun

7:30


South JHL Group 2   P   W   D   L    F    A  diff  Pts
Staker Wallace   4   3   0   1 14-45  2-15   66   6
Camogue Rovers   4   3   0   1  5-44  8-41   -6   6
Bruree   4   2   0   2  2-16  2-24   -8   4
Knockainey   4   1   0   3  4-12  3-17   -2   2
Glenroe   4   1   0   3  4-33 15-53  -50   2
 

Knockainey

 

scr

vs

 

w/o

Staker Wallace

Knockainey

Fr

28-Apr

6:45

Camogue Rovers

0

12

vs

0

7

Bruree

Meanus

Su

09-Apr

12:00

Glenroe

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Staker Wallace

6

20

vs

1

9

Camogue Rovers

Kilbreedy

Mo

17-Apr

6:30

Glenroe

2

6

vs

2

7

Knockainey

Glenroe

Mo

17-Apr

6:30

Bruree

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Camogue Rovers

3

12

vs

0

9

Glenroe

Meanus

Su

23-Apr

12:00

Bruree

 

w/o

vs

 

scr

Staker Wallace

Bruree

Su

23-Apr

6:30

Knockainey

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Knockainey

2

5

vs

1

11

Camogue Rovers

Knockainey

Mo

01-May

7:00

Glenroe

2

12

vs

2

9

Bruree

Glenroe

Mo

01-May

6:00

Staker Wallace

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

Staker Wallace

8

25

vs

1

6

Glenroe

Kilbreedy

Su

07-May

6:00

Bruree

 

w/o

vs

 

scr

Knockainey

Bruree

Sa

06-May

7:30

Camogue Rovers

 

 

 

 

 

 

bye

 

 

 

AF Kilmallock(C)

2

18

vs

0

13

Staker Wallace

Kilfinane

Fr

26-May

7:30