West JAHC

West South JAHC Gp1 P W D L F A diff Pts
Castletown Ballyagran 5 4 0 1 11-95 7-49 58 8
Feenagh Kilmeedy 5 4 0 1 9-61 5-63 10 8
Kilmallock 5 3 0 2 3-52 7-57 -17 6
Askeaton 5 2 0 3 3-62 9-63 -19 4
St Kierans 5 2 0 3 6-75 6-78 -3 4
Adare 5 0 0 5 4-24 2-59 -29 0
 

Askeaton

1

10

vs

3

12

Feenagh Kilmeedy

Bog Garden

Sa

29-Jun

7:00

Adare

2

6

vs

0

18

St Kierans

Knockaderry

Fr

07-Jun

7:45

Castletown B'agran

2

16

vs

0

6

Kilmallock

Feenagh

Sa

08-Jun

5:00

Feenagh Kilmeedy

3

11

vs

2

24

Castletown B'agran

Newcastlewest

Fr

21-Jun

7:30

Kilmallock

 

w/o

vs

 

scr

Adare

Newcastlewest

Sa

22-Jun

6:00

St Kierans

1

16

vs

1

18

Askeaton

Croagh

Tu

02-Jul

7:30

Adare

1

9

vs

2

28

Castletown B'agran

Coolyroe

Su

14-Jul

7:00

Kilmallock

1

14

vs

1

11

Askeaton

Feenagh

Su

14-Jul

7:00

St Kierans

1

14

vs

0

22

Feenagh Kilmeedy

Templeglantine

Sa

13-Jul

7:00

Feenagh Kilmeedy

3

16

vs

1

15

Kilmallock

Ballingarry

Fr

19-Jul

7:30

Askeaton

0

13

vs

1

9

Adare

Bog Garden

Fr

19-Jul

7:30

Castletown B'agran

2

15

vs

3

13

St Kierans

Coolyroe

Sa

20-Jul

7:00

Castletown B'agran

3

12

vs

0

10

Askeaton

Newcastlewest

Sa

10-Aug

7:00

Kilmallock

1

17

vs

1

14

St Kierans

Knockaderry

Su

11-Aug

7:00

Adare

 

scr

vs

 

w/o

Feenagh Kilmeedy

Ballingarry

Fr

09-Aug

7:00


West South JAHC Gp2 P W D L F A diff Pts
Killeedy 5 5 0 0 10-79 4-49 48 10
Monagea 5 3 1 1 11-85 10-62 26 7
Croagh Kilfinny 5 3 0 2 10-74 5-64 25 6
Templeglantine 5 2 1 2 17-76 11-70 24 5
Staker Wallace 5 1 0 4 11-49 22-99 -83 2
Rathkeale 5 0 0 5 7-45 16-64 -40 0
 

Templeglantine

0

15

vs

3

15

Croagh Kilfinny

Newcastlewest

Fr

07-Jun

7:30

Monagea

1

18

vs

1

9

Rathkeale

Coolyroe

Th

06-Jun

7:30

Staker Wallace

2

9

vs

4

25

Killeedy

Feenagh

Sa

08-Jun

7:30

Croagh Kilfinny

2

19

vs

1

9

Staker Wallace

Ballingarry

Sa

22-Jun

7:00

Killeedy

4

20

vs

1

17

Monagea

Tournafulla

Fr

21-Jun

7:30

Rathkeale

2

14

vs

6

14

Templeglantine

Newcastlewest

Sa

22-Jun

7:30

Monagea

6

17

vs

1

10

Staker Wallace

Ballingarry

Sa

13-Jul

7:00

Killeedy

2

19

vs

1

12

Templeglantine

Tournafulla

Fr

12-Jul

7:30

Rathkeale

3

7

vs

4

18

Croagh Kilfinny

Askeaton

Mo

15-Jul

7:30

Croagh Kilfinny

0

11

vs

0

15

Killeedy

Newcastlewest

Su

21-Jul

7:15

Templeglantine

3

12

vs

2

15

Monagea

Newcastlewest

Su

21-Jul

5:34

Staker Wallace

5

14

vs

3

15

Rathkeale

Dromcollogher

Sa

20-Jul

7:00

Staker Wallace

2

7

vs

7

23

Templeglantine

Feenagh

Fr

09-Aug

7:30

Killeedy

 

w/o

vs

 

scr

Rathkeale

TBA

Fr

09-Aug

7:30

Monagea

1

18

vs

1

11

Croagh Kilfinny

Dromcollogher

Fr

09-Aug

7:30

QF Feenagh Kilmeedy

0

19

vs

0

20

Croagh Kilfinny

Coolyroe

Fr

23-Aug

6:45

QF Monagea

1

12

vs

4

18

Kilmallock

Dromcollogher

Fr

23-Aug

6:45

SF Castletown B'agran

2

13

vs

1

11

Croagh Kilfinny 

Feenagh

Sa

31-Aug

6:30

SF Killeedy

2

22

vs

3

23

Kilmallock

Dromcollogher

Su

01-Sep

6:30

Final Kilmallock

1

16

vs

1

21

Castletown B'agran(C)

Tournafulla

Sa

14-Sep

3:00